Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /home/dawidwachowiak/websites/home/poraj/wp-content/plugins/booked/includes/general-functions.php on line 19

Szkolenia i warsztaty

Home | Usługi | Szkolenia i warsztaty

Szkolenia i warsztaty

Home | Usługi | Szkolenia i warsztaty

Przygotowujemy i prowadzimy dedykowane jak i otwarte szkolenia z zakresu ochrony własności intelektualnej zarówno dla zarządów firm, dyrektorów marketingu i strategii rozwoju, działów prawnych, inżynierów czy pracowników naukowych.

Szkolenia

Szkolenia prowadzimy w różnorodnych formach od wykładów poprzez interaktywne warsztaty oparte na materiałach i przykładach danej firmy.

Nasza poznańska kancelaria patentowa od lat prowadzi liczne szkolenia w Polsce i zagranicą, zarówno dla przedsiębiorców, studentów oraz beneficjentów projektów europejskich.

Do specyfiki szkoleń dla przedsiębiorców należy ocena konkretnych przypadków, aspekty praktyczne, a także techniczne, organizacyjne i międzykulturowe.

Szkolenia prowadzimy zarówno u klientów, w naszej kancelarii, jak również dla większych grup w przygotowanych do tego salach.